Strona główna

Oferta całoroczna

Przez cały rok proponujemy Państwu profesjonalne występy cyrkowe na wszelkiego rodzaju imprezach masowych jak festyny, pikniki rodzinne, imprezy firmowe, a także na mniejszych uroczystościach typu urodziny, wesele itp. Nasze przedstawienie będzie doskonałym urozmaiceniem programu artystycznego każdej imprezy. Dojedziemy w każde miejsce w kraju.

Oferta na sezon letni (lipiec-sierpień)

Zapraszamy do współpracy ośrodki wypoczynkowe, hotele, obozy kolonijne itp. znajdujące się na środkowym wybrzeżu morza bałtyckiego (od miejscowości Rowy do Międzyzdrojów). Na naszych przedstawieniach bawią się zarówno dzieci jak i dorośli. Cały dzień pada deszcz? Wasi goście odpoczywają wieczorem po całym dniu na plaży? Nie pozwólcie żeby dopadła ich nuda!!! Dzwońcie po Cyrk SZOK! Niech uśmiech zagości na ich twarzach. Na pewno będą miło wspominać pobyt w Państwa ośrodku.

Oferta na rok szkolny

Organizujemy przedstawienia cyrkowe dla szkół i przedszkoli na terenie całej Polski. Wszelkie imprezy okolicznościowe dla dzieci typu Dzień Dziecka, Mikołajki, Zabawy karnawałowe. Macie dość nudnych teatrzyków? Na naszych przedstawieniach salwy śmiechu przeplatają się z okrzykami zachwytu.

Serdecznie zapraszamy!