Strona główna

Największą naszą dumą są zadowoleni klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi referencjami.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewniowej

16 września zawitał do nas cyrk "Szok". Jak się okazało nazwa odpowiadała rzeczywistości, gdyż dwoje artystów wprawiło w zachwyt zebraną publiczność - przedszkolaków i uczniów, nie wyłączając szóstoklasistów. Dzieci bawiły się świetnie, oglądając tresowane zwierzątka, magiczne sztuczki oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Były nie tylko widzami, ale i próbowały swych talentów cyrkowych włączając się czynnie do zabawy. Na gorący aplauz zasłużyła zwłaszcza uczennica klasy czwartej – Monika, świetnie radząc sobie z obręczami hula – hop. To było naprawdę "szokujące" przeżycie!

zobacz więcej na stronie szkoły >>>

Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach

W dniu 26 lutego 2008 roku w naszej szkole odbył się występ ukraińskiego cyrku "Szok".W czasie kilkudziesięciominutowego występu uczniowie mieli okazję podziwiać różnorakie sztuczki cyrkowe, a także brać czynny udział w realizacji wielu z nich.

zobacz więcej na stronie szkoły >>>

Publiczna Szkoła Podstawowa w Babinie

Grupa cyrkowa "Szok" odwiedziła naszą szkołę 25 lutego 2010 roku. Artyści dali pokaz żonglerki, akrobacji, magii oraz tresury zwierząt. Do zabawy byli włączani też uczniowie. Umiejętności cyrkowców wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły burzliwe oklaski po każdym pokazie.

zobacz więcej na stronie szkoły >>>

Publiczna Szkoła Podstawowa w Skrzyszowie

Cyrk "Szok" w szkole.
Dnia 21 maja uczniowie i rodzice mogli oglądnąć w szkole występ cyrku "Szok".

Ukraińska objazdowa grupa cyrkowa "SZOK" odwiedziła naszą szkołę. Program obejrzeli z entuzjazmem uczniowie i ich rodzice. Mogli oni zobaczyć pokaz żonglerki, akrobacje, magię i iluzję oraz tresurę zwierząt. Dzieciom najbardziej podobał się bardzo zabawny clown, wąż, którego mogły nawet dotknąć oraz dwa małe pudelki, z którymi na końcu pokazu robiły sobie zdjęcia. Ponadto duże wrażenie na wszystkich obecnych wywarła balanserka. Było dużo śmiechu i zabawy.

zobacz więcej na stronie szkoły >>>

Zespół Szkół w Darłowie

12 maja 2010 roku w Zespole Szkół w Darłowie gościł cyrk "Szok". Cyrkowcy zaprezentowali uczniom i nauczycielom program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji. Niektórzy z widzów mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Artyści zaprezentowali godzinne przedstawienie, podczas którego podziwiano niezwykły pokaz umiejętności. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami.

zobacz więcej na stronie szkoły >>>